EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 94 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Nazaret wśród nas

Dnia 4 grudnia br. odwiedziły naszą szkołę siostry Nazaretanki z Warszawy: Michaela, Maksymiliana i Rafała. Siostry opowiedziały nam o swoim Zgromadzeniu, jego założycielce - Matce Franciszce Siedliskiej, o swojej pracy z małżeństwami, dziećmi, młodzieżą, starszymi - w oparciu o Świętą Rodziną z Nazaretu. Zakonnice były pełne zachwytu nad Św. Rodziną, jej przykładem życia, wyboru, walki o dobro i szczęście. Zwróciły też uwagę na cztery czynniki dotyczące życiowych wyborów: refleksję, modlitwę w ciszy, towarzyszenie przyjaciela, decyzję. Patrząc na swoje życie, talenty, zdolności i możliwości, trzeba nam szukać swego miejsca na ziemi, jak najcenniejszej perły - mówiły.

Siostry życzyły nam, by Nazaret z miłością Św. Rodziny - na zawsze zagościł w naszych domach - szczególnie w te zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

Agnieszka Bachurek - Zalewska