EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Konkurs czasopisma Cogito

Weź udział w świątecznym konkursie czasopisma Cogito. Redakcja przygotowała prezenty – nagrody. Zadanie konkursowe Dokończ zdanie: Mój najlepszy prezent, który dostałem na święta, był…

Odpowiedź prześlij mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20 grudnia 2019 r., w temacie wpisując: Redakcyjny Mikołaj.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.cogito.com.pl.

Prezent nr 1 – „Światło Księżyca” – powieść Jenn Bennett

Prezent nr 2 – gra „Activity”

Prezent nr 3 – DVD „Ja teraz kłamię” film Pawła Borowskiego

Prezent nr 4 – prequel serialu Davida Lincha „Twin Peaks. Ogniu krocz ze mną”

Prezent nr 5 – poradnik Wydawnictwa Literackiego „Pewna siebie dziewczyna”

media o nas

GODZINY PRACY

pn 8.30-17.00

wt 8.30-17.00

śr 8.30-17.30

czw 8.30-18.00

pt 8.30-17.15

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.