EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

V POWIATOWE DYKTANDO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - 4 MARCA 2020 R.

Wschodzący Białystok - Oficjalny Portal Miasta - www.bialystok.pl

 

HARMONOGRAM V POWIATOWEGO DYKTANDA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ENGLISH DICTATION CONTEST

V EDITION

 Harmonogram konkursu /pobierz/:

  • do 7 grudnia 2019 roku organizator przesyła szkołom informacje o organizowanym konkursie wraz z załącznikami do regulaminu,
  • do 10 stycznia 2020 roku szkoły dokonują zgłoszenia udziału w konkursie. Wypełnioną kartę zgłoszeniową (załącznik nr 1) szkoły wysyłają listownie na adres organizatora: Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku ul. Bema 105, 15-370 Białystok lub pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • do 5 lutego 2020 roku organizator przesyła pocztą elektroniczną podaną przez szkoły w karcie zgłoszenia tekst dyktanda do eliminacji szkolnych,
  • 12 lutego 2020 roku o godz. 9.50 szkoły przeprowadzają eliminacje szkolne - odbywa się I etap konkursu,
  • do 19 lutego 2020 roku szkoły przesyłają do organizatora protokoły z eliminacji szkolnych oraz imiona i nazwiska uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego  (załącznik nr 2), a także zgodę na wykorzystanie ich wizerunku oraz jego przetwarzanie (załączniki nr 3),
  • 4 marca 2020 roku o godz. 9.50 ma miejsce II etap konkursu - etap rejonowy,
  • 25 marca 2020 roku o godz. 9.50 nastąpi podsumowanie konkursu, oficjalne ogłoszenie wyników etapu rejonowego oraz rozdanie nagród.

 X KONKURS
HISTORYCZNY

Mikołaj Kopernik - zdjęcie

Mikołaj Kopernik
i
jego czasy

- regulamin konkursu

- wzór zgłoszenia

- wzór protokołu  z eliminacji

Organizujemy

XVII Konkurs
Rachunkowości
XVII Konkurs Rachunkowości  szkół ekonomicznych województwa podlaskiego
szkół
ekonomicznych
województwa
podlaskiego

 

- regulamin konkursu

- lista zgłoszonych

- o konkursie

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.