EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Geograficzny Konkurs Drzwiowy - podsumowanie

Po 8 tygodniach zmagań z zagadkami geograficznymi, zakończyliśmy tegoroczną edycję Geograficznego Konkursu Drzwiowego. W konkursie wzięło łącznie udział 32 uczniów naszej szkoły. Część z nich brało udział okazjonalnie, inni przesyłali na konkursowego e-maila regularne cotygodniowe odpowiedzi. Brawa należą się wszystkim. Tym bardziej, że walka o pierwsze miejsce, podium, a nawet top ten, toczyła się intensywnie aż do ostatniego konkursowego zadania.

Poniżej przedstawiam osoby, które zajęły miejsca od 1 do 10 w końcowym zestawieniu:

 1. Ewelina Wysocka
 2. Julia Rakieć
 3. Przemysław Kusaczuk i Adrian Jamiołkowski
 4. Natalia Masełbas oraz Kamil Narbutt
 5. Paulina Malinowska
 6. Maciej Frankowski
 7. Sebastian Przyborowski
 8. Sylwia Buczyńska
 9. Patrycja Krzymowska
 10. Natalia Ostrowska

Odbiór głównej nagrody już wkrótce.
Nagrody ocenowe z przedmiotu geografia także niebawem w Librusie.
Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach.

Jakub Ostaszewski

 X KONKURS
HISTORYCZNY

Mikołaj Kopernik - zdjęcie

Mikołaj Kopernik
i
jego czasy

- regulamin konkursu

- wzór zgłoszenia

- wzór protokołu  z eliminacji

Organizujemy

XVII Konkurs
Rachunkowości
XVII Konkurs Rachunkowości szkół ekonomicznych województwa podlaskiego
szkół
ekonomicznych
województwa
podlaskiego

 

- regulamin konkursu

- lista zgłoszonych

- o konkursie

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.