EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Szkolny konkurs fotograficzno-plastyczny

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w szkolnym konkursie fotograficzno-plastycznym „Żyję zdrowo”. Głównym celem konkursu jest propagowanie zdrowego stylu życia, aktywnych form spędzania wolnego czasu, zdrowego odżywiania się, dbałość o relacje międzyludzkie.

Każdy z uczestników konkursu może zgłosić max. 2 zdjęcia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując temat konkursu, imię, nazwisko, klasę autora zdjęć lub przynieść do świetlicy szkolnej 1 pracę plastyczną wykonaną indywidualnie dowolną techniką w dowolnym formacie.

Zakończenie konkursu - 30 listopada 2019 r. Najciekawsze prace w obu kategoriach zostaną nagrodzone.

 X KONKURS
HISTORYCZNY

Mikołaj Kopernik - zdjęcie

Mikołaj Kopernik
i
jego czasy

- regulamin konkursu

- wzór zgłoszenia

- wzór protokołu  z eliminacji

Organizujemy

XVII Konkurs
Rachunkowości
XVII Konkurs Rachunkowości  szkół ekonomicznych województwa podlaskiego
szkół
ekonomicznych
województwa
podlaskiego

 

- regulamin konkursu

- lista zgłoszonych

- o konkursie

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.