EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Licz kroki – konkurs na największą ilość kroków

Włącz (zainstaluj) aplikację i zacznij liczyć swoje kroki. Osoby z największą liczbą kroków nagrodzi „Mikołajek” w dniu swoich imienin J. Możesz skorzystać z dowolnej aplikacji lub urządzenia zsynchronizowanego z  telefonem.

Czas trwania konkursu: od 4 do 30 listopada 2019 r.

Zgłoszenia wyników: 2-3-4 grudnia do organizatorów: p. Agata Mańko – katedra wychowania fizycznego, nauczyciele bibliotekarze.

 X KONKURS
HISTORYCZNY

Mikołaj Kopernik - zdjęcie

Mikołaj Kopernik
i
jego czasy

- regulamin konkursu

- wzór zgłoszenia

- wzór protokołu  z eliminacji

Organizujemy

XVII Konkurs
Rachunkowości
XVII Konkurs Rachunkowości  szkół ekonomicznych województwa podlaskiego
szkół
ekonomicznych
województwa
podlaskiego

 

- regulamin konkursu

- lista zgłoszonych

- o konkursie

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.