EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Konkursu Wiedzy o Kanadzie

Zachęcamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu Wiedzy o Kanadzie organizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące w ZS1 w Żorach oraz Uniwersytet Śląski. Etap szkolny odbędzie się 14 listopada o godzinie 9:00. Konkurs składa się z trzech etapów. Zawody szkolne polegają na udzieleniu przez każdego z uczniów odpowiedzi na 110 zamkniętych i otwartych pytań testowych z zakresu znajomości języka angielskiego oraz szeroko rozumianej wiedzy o Kanadzie. Wśród nagród znajdują się pięć indeksów na Filologię Angielską UŚ, wysokie nagrody pieniężne, nagrody książkowe i rzeczowe. Zgłoszenia przyjmuje pani Monika Węglicka do 9 listopada. Szczegóły konkursu znajdują się na stronie https://mt-oka.pl/

 X KONKURS
HISTORYCZNY

Mikołaj Kopernik - zdjęcie

Mikołaj Kopernik
i
jego czasy

- regulamin konkursu

- wzór zgłoszenia

- wzór protokołu  z eliminacji

Organizujemy

XVII Konkurs
Rachunkowości
XVII Konkurs Rachunkowości  szkół ekonomicznych województwa podlaskiego
szkół
ekonomicznych
województwa
podlaskiego

 

- regulamin konkursu

- lista zgłoszonych

- o konkursie

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.