EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Podaruj wiersz

Weź udział w akcji społecznej Fundacji im. Zbigniewa Herberta „Podaruj wiersz”. I tak jak Zbigniew Herbert pisał listy-wiersze do przyjaciół, do ważnych dla niego osób, tak i ty wybierz wiersz i  przepisz go odręcznie na dostępnej w bibliotece szkolnej karcie papeterii, a potem… podaruj swój list-wiersz wybranej osobie.

Przepisanie i podarowanie wiersza może być gestem przyjaźni lub wdzięczności, może dać wsparcie, nieść pociechę, podtrzymywać nadzieję.

media o nas

GODZINY PRACY

pn 8.30-17.00

wt 8.30-17.00

śr 8.30-17.30

czw 8.30-18.00

pt 8.30-17.15

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.