EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Spotkanie z książką w Książnicy Podlaskiej

27 września 2019 r. uczennice klasy IIb uczestniczyły w wyjściu do Książnicy Podlaskiej. Młodzież obejrzała wystawę pt. „Książnicowe półki z regionaliami autorów powiatu białostockiego”. Ekspozycja zawiera 105 książek 72 autorów związanych z powiatem białostockim poprzez miejsce urodzenia, bądź zamieszkania.

Pani Małgorzata Rokicka–Szymańska, pracownik Książnicy Podlaskiej, oprowadziła nas po bibliotece, pokazała jak się do niej zapisać i korzystać z jej zbiorów.

media o nas

GODZINY PRACY

pn 8.30-17.00

wt 8.30-17.00

śr 8.30-17.30

czw 8.30-18.00

pt 8.30-17.15

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.