EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Tydzień praktyk w Walencji za nami

Nauczycielem wszystkiego jest praktyk – staże zagraniczne uczniów ZSHE i job shadowing nauczycieli

Ekonomiści 

 

Szesnastu uczniów z klas ekonomicznych odbywa praktykę zawodową w Valencia Language Club. Jest to bardzo popularna szkoła językowa wśród mieszkańców tego miasta.

Mamy okazję zobaczyć jak funkcjonuje przedsiębiorstwo, ale również poszerzyć swoje umiejętności w zakresie języka  angielskiego i hiszpańskiego.  Zostaliśmy przydzieleni do różnych oddziałów wspomnianej placówki m. in.  w Moncada, Patraix, Paterna, Burjassot.  Uczniowie zgłębiają praktyczną wiedzę z  zakresu rachunkowości, księgowości
jak i administracji firmy.

Handlowcy

   

Ośmioosobowa grupa handlowców zakończyła pierwszy tydzień praktyk w Walencji. Pracujemy w firmach: Alcampo, Toys R Us, Editorial Tirant Lo Blanch. Do naszych zadań należą: przygotowywanie wywieszek cenowych, przyjmowanie dostaw, przygotowywanie stanowiska pracy, układanie towarów na sali sprzedażowej, wykonywanie czynności związanych z zabezpieczeniem ich przed kradzieżą oraz sporządzanie dokumentacji handlowej.

 Hotelarze

         Dwunastu przedstawicieli technika hotelarstwa odbywa praktyki w Hotelu Olympia****, Hotelu NH Las Artes **** oraz Café Barón. Za nami zapoznanie się z programem praktyk, miejscami pracy, pracownikami i strukturą organizacyjną przedsiębiorstwa. Mamy okazję zdobywać nowe umiejętności i doświadczenie. W czasie wolnym zwiedzamy piękną Walencję, spędzamy czas na urokliwej plaży i poznajemy kulturę Hiszpanii.

Pozdrawiamy i wysyłamy dużo ciepła ze słonecznej Walencji oraz zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.