EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Zakończenie I i II etapu rekrutacji

Informujemy, że zakończył I i II etap rekrutacji na rok szkolny 2019/2020  do Internatu  Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku.

Listy kandydatów przyjętych do internatu wywieszone są na tablicy ogłoszeń. Przyjęcie do placówki jest możliwe  przez cały rok szkolny, o ile internat dysponuje wolnymi miejscami. Wniosek należy pobrać ze strony - www.ekonomik.bialystok.pl oraz  dostarczyć do kierownika internatu.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.