EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Koktajlowe party

10 czerwca 2019 roku Pracownia Promocji Zdrowia i Rekreacji zorganizowała ostatnie w tym roku szkolnym przedsięwzięcie - „koktajlowe party”. Mogliśmy popróbować zdrowych i pysznych koktajli oraz truskawkowej tarty przygotowanej przez Klaudię Twarowską, Natalię Kruk oraz Arka Wnorowskiego. Zorganizowaliśmy konkurs na najlepszy koktajl ze świeżych owoców, choć wszystkie były bardzo chętnie spożywane. Królowały lokalne truskawki. W ten sposób nawiązaliśmy także do realizowanego przez ostatni rok w internacie projektu edukacyjnego pn. „Smaki Podlasia”. Było i smacznie i zdrowo! Niech żałują ci wszyscy, którzy nie skorzystali z naszego zaproszenia!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.