EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Podsumowanie praktyk zawodowych w Nicei

Podczas odbywania praktyki zawodowej w Nicei, nabyłam nową wiedzę i umiejętności związane
z obsługą gości oraz funkcjonowaniem hotelu. Poszerzyłam znajomość języka angielskiego i francuskiego, nabrałam pewności siebie w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich. Praktyka dała mi większe szanse na znalezienie pracy w zawodzie.

                                                                                                                                                                       Maja Łukawska

Zachęcam wszystkich do udziału w Erasmusie+. To mega przygoda, a jednocześnie ciekawe doświadczenie (potwierdzone certyfikatem) dające lepsze możliwości na rynku pracy. Poznałam też kulturę i zwyczaje innych krajów. Erasmus+ to świetny sposób na przełamanie swoich barier i podniesienie kompetencji.

                                                                                                                                                       Magdalena Pankiewicz

Praktyka dała mi wielkie szanse na przyszłość w zawodzie, w którym się uczę. Zdobyłam duże doświadczenie w codziennej pracy. Dzięki certyfikatom i referencjom łatwiej będzie mi znaleźć dobrą pracę. Osobiście stałam się bardziej tolerancyjna i otwarta na ludzi i inne kultury. Wyjazd na praktykę za granicą pozwala na otwarcie się, pokonanie własnych lęków i barier. Staż zagraniczny to także doskonała okazja do wzmocnienia wiary we własne możliwości i zwiększenia poczucia pewności siebie.

                                                                                                                                                                 Laura Sulińska

Po odbyciu praktyki zawodowej w Nicei z całą pewnością zachęcam innych uczestników do skorzystania z ofert praktyk i staży zagranicznych dofinansowanych z funduszy unijnych. Wyjazd pozwala na otwarcie się, pokonanie własnych lęków, pogłębienie dotychczasowej wiedzy oraz umiejętności w zakresie posługiwania się językami obcymi. Stałam się bardziej tolerancyjna i otwarta na inne kultury. Myślę, że dzięki certyfikatom i referencjom łatwiej będzie mi znaleźć dobrą pracę.

                                                                                                                                                            Ewa Dudzińska

Zdecydowanie polecam uczestnictwo w programie Erasmus+. Jest on niezwykłą szansą na zdobycie nowych doświadczeń przydatnych w przyszłej pracy. Pogłębiłam dotychczasową wiedzę i umiejętności w zakresie posługiwania się językami obcymi. Podczas wyjazdu poznałam nową kulturę i zwyczaje innego kraju. Praktyka za granicą pozwala na pokonywanie własnych lęków i barier, zwiększa wiarę we własne możliwości oraz pewność siebie. 

                                                                                                                                                            Beata Dyszkiewicz

Praktyka zagraniczna dała mi ogromną możliwość na lepszy start w życiu zawodowym. Dzięki certyfikatom, mam szansę na znalezienie dobrej pracy i zauważenie mnie na rynku pracy. Ponadto pokonałam własne lęki, przekroczyłam barierę, zdobyłam doświadczenie, a także nauczyłam się funkcjonować w obcym kraju. Praktyki zagraniczne to szansa na osiągnięcie sukcesów w życiu.

                                                                                                                                                            Edyta Maleszewska

Osobiście gorąco polecam odbycie praktyk zawodowych za granicą. Jest to niesamowita okazja na rozwój osobisty oraz sprawdzenie samego siebie pod względem zaradności i samodzielności. Taki wyjazd to doskonała okazja, aby zwiedzić fajne, ciekawe miejsca, poznać nowych ludzi i ich tradycje, kulturę czy też kuchnię. Dodatkowo to świetna okazja na sprawdzenie swoich umiejętności w posługiwaniu się językiem obcym. Wsparcie finansowe było bardzo pomocne i umiliło cały wyjazd. Dzięki świetnym opiekunom cały czas czułem się pewnie i bezpiecznie.

                                                                                                                                                  Mateusz Artur Kołodziej

Praktyka dała mi wielkie szanse na przyszłość w zawodzie hotelarza. Zdobyłam duże doświadczenie w codziennej pracy. Program Erasmus daje ogromne korzyści. Wyposaża uczestników w ogromne doświadczenie. Wyjazd za granicę na praktykę pozwala na otwarcie się i pokonanie własnych lęków i barier.

                                                                                                                                                                 Sylwia Buczyńska

Zachęcam do podjęcia decyzji o uczestnictwie w programie Erasmus+. Wyjazdy pozwalają poznać kulturę i zwyczaje innych krajów, dają możliwość zdobycia nowych doświadczeń i metod pracy w danym zawodzie. Praktyka dała mi wielkie szanse na przyszłość zawodową. Zdobyte certyfikaty i referencje pozwolą łatwiej znaleźć dobrą pracę. Staże zagraniczne pogłębiają dotychczasową wiedzę i umiejętności zawodowe, doskonalą umiejętności posługiwania się językami obcymi.

Sebastian Przyborowski

Bardzo polecam odbycie praktyk zawodowych za granicą. To niepowtarzalna okazja na rozwój osobisty i doskonała szansa na otwarcie się, poznanie języków obcych oraz zdobycie doświadczenia zawodowego. Wsparcie finansowe jest również bardzo pomocne. Dzięki opiekunom czułam się bezpiecznie i pewnie w trakcie całego wyjazdu.           

                                                                                                                                                      Kinga Kosmaczewska

Bardzo polecam odbycie praktyk zawodowych za granicą. To doskonała szansa na otwarcie się, poznanie języków obcych oraz zdobycie doświadczenia zawodowego. Jest to niepowtarzalna okazja na rozwój osobisty. Wsparcie finansowe było również bardzo pomocne. Dzięki opiekunom czułem się bezpiecznie i pewnie w trakcie całego wyjazdu. Dni wolne były bardzo dobrze organizowane.

Norbert Nazaruk

Po odbyciu praktyki we Francji mogę z całą pewnością zachęcić innych uczniów, by w miarę możliwości korzystali z ofert praktyk i staży zagranicznych. Zdobyłem duże doświadczenie w codziennej pracy. Praktyka zagraniczna to duże wyzwanie, które wymaga dyscypliny i odwagi, jednocześnie daje ona duże korzyści i wyposaża uczestników w ogromne doświadczenie.

                                                                                                        Bartłomiej Krupowicz           Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.