EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Drugi tydzień praktyk zawodowych w Nicei technika hotelarstwa

Każdy dzień w pracy zaczynamy od uśmiechu. Posiadamy wiele obowiązków, co sprawia, że czas w pracy mija błyskawicznie, ale i przyjemnie, gdyż nasi współpracownicy są bardzo przyjaźni. Choć goni nas czas, mamy okazję zintegrować się z innymi pracownikami, a także solidnie wykonywać powierzone nam zadania.

Ewa Dudzińska, Mateusz Kołodziej, Bartłomiej Krupowicz

 

Właśnie zakończyłyśmy drugi tydzień naszej praktyki w Nicei. Praca na recepcji sprawia nam dużą przyjemność. Możemy nauczyć się tu wielu nowych czynności związanych z obsługą gości. Często wykonujemy je samodzielnie.

Beata Dyszkiewicz, Laura Sulińska

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.