EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Technik Hotelarstwa w Nicei

Praktykę odbywam w Hotelu Park Inn. Byłam bardzo ciekawa tego miejsca. Pierwszy dzień w hotelu był pełen wrażeń. Poznaliśmy obiekt, zawiązaliśmy nowe znajomości z pracownikami, którzy okazali się życzliwymi i miłymi ludźmi. Podczas pierwszego dnia byliśmy tylko obserwatorami, by w kolejnych dniach starać się pracować samodzielnie. Od początku porozumiewamy się w języku angielskim oraz francuskim. Pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne.

Pozdrawiam, Edyta Maleszewska

 

Pierwszy dzień praktyki w Hotelu Park Inn za nami. Po zapoznaniu się z obiektem i panującymi tam zasadami ruszyłyśmy do pracy. Pod czujnym okiem zatrudnionych osób obsługiwałyśmy przybyłych gości. Pełni energii zwiedzamy ciekawe miejsca w Nicei. Przed nami nowe doświadczenie, które może okazać się mega przygodą.

Magdalena Pankiewicz

 

Odbywamy naszą praktykę w Hotelu Park Inn w Nicei. Obecnie poznajemy pracę w kuchni. Pracownicy przyjęli nas bardzo ciepło. Czas na Lazurowym Wybrzeżu mija nam bardzo przyjemnie. Poznajemy miasto oraz ich mieszkańców. Jest przepięknie, ludzie uśmiechnięci. Pomimo barier językowych dobrze się rozumiemy.

Kinga Kosmaczewska, Norbert Nazaruk, Sebastian Przyborowski

 

Miejsce pracy bardzo nam odpowiada. Praktyki w Hotelu Mercure przebiegają nam spokojnie. W okolicy jest wiele ciekawych miejsc na spędzenie czasu wolnego. Dobrze się bawimy zwiedzając Niceę.

Bartłomiej Krupowicz, Mateusz Kołodziej

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.