EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Ośmiu Wspaniałych

2 kwietnia 2019r. miała miejsce Gala XXIV białostockiej edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. W finale znaleźli się najbardziej zaangażowani wolontariusze z Białegostoku, również wolontariusze Koła Caritas w Internacie ZSHE. W elitarnym gronie kategorii „Ósemka” znalazła się nasza wolontariuszka Karolina, która została nagrodzona statuetką Św. Franciszka. W kategorii grupowej nasze koło zwyciężyło! Cieszymy się, że nasza praca została doceniona przez Kapitułę Konkursu Ośmiu Wspaniałych!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.