EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Zbiórka żywności 2019

Wolontariusze Koła Caritas w Internacie ZSHE pracowali podczas XVI Ogólnopolskiej  Zbiórki Żywności Caritas -  „Tak, pomagam”. Jak zwykle mieliśmy swoje stanowisko w sklepie PSS Społem „Bazar” przy ul. Bema. Zostaliśmy miło przyjęci przez pracowników sklepu, z którymi jesteśmy już zaprzyjaźnieni. Zebraliśmy dużo produktów, przede wszystkim żywności, która zostanie przekazana do Centrum Pomocy Samarytanin, a następnie osobom potrzebującym. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.