EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Job shadowing nauczycieli ZSHE w Walencji

Pomimo napiętego programu job shadowing, udało się też przeznaczyć trochę czasu na tzw. „akcent kulturalno-poznawczy”. Zachwyciliśmy się Walencją. Tutejsze zabytki to prawdziwe perełki sztuki, nawiązujące nie tylko do historii tej części Hiszpanii, ale także do losów całego kraju. Dla nas atrakcją numer jeden jest Miasto Sztuki i Nauki - kompleks położony w dolinie dawnej rzeki Turii (obecnie są to Ogrody Turii). Architektura tego miejsca zachwyca! Odwiedziliśmy również największe w Europie oceanarium L’Oceanografic, zwiedziliśmy ciekawe miejsca, zabytki w centrum Walencji. Szeroka, piaszczysta plaża kusiła nas do zażycia kąpieli słonecznych. Spróbowaliśmy paelli - tradycyjnego dania Walencji. Nam smakowała, polecamy! Z przyjemnością wzięliśmy też udział w pokazie Flamenco w Cafe del Duende. Był niesamowity, oryginalny, pełen pasji!

A oto i fotorelacje z:

  • ESMOVIA

  • Centro De Formación Altaviana

  • Escuela Profesional Xavier i pracodawcy

  • Akcent kulturalno - poznawczy

 

 

PREZENTACJA : JOB SHADOWING WALENCJA