EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Najsłodsza zabawa w Barcelonie - Święto Sant Medir

 Praktykę odbywamy w sklepie ogólonobranżowym „Dawn” (Roca Monumental). Sklep mieści się przy ulicy Carrer de Carme 14 w Barcelonie. Zostaliśmy mile przyjęci przez dyrektora sklepu, który przedstawił nam swój personel, oprowadził po hali sprzedażowej, omówił stawiane wymagania. Kamil Łazarczyk i Kamila Puzanowska

 Odbywamy praktykę w firmie Maniana Kids, Carrer de Balmes, 188, 08006 Barcelona. Firma zajmuje się sprzedażą artykułów dziecięcych oraz ubranek dla niemowląt. Pracodawca przywitał nas bardzo miło, oprowadził po sklepie, pokazał zaplecze oraz sprawdził nasze umiejętności przydzielając kilka zadań do wykonania. Małgorzata Gieniusz i Patrycja Raszkiewicz

 A my praktykę rozpoczniemy w Vertic Outdoor w Barcelonie dopiero jutro. Sklep zajmuje się sprzedażą odzieży i sprzętu sportowego. Ciekawe co nas czeka? Czy równie miłe przyjęcie jak naszych koleżanek i kolegów? Patryk Kozioł i Jakub Sadowski

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.