EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

KONKURS RECYTATORSKI „POWTARZAJ STARE ZAKLĘCIA LUDZKOŚCI”

Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć.
Zebrani zapoznali się też z biografią autora i wysłuchali głosowej interpretacji jednego z najważniejszych wierszy polskiej poezji „Przesłania Pana Cogito” w wykonaniu samego Mistrza.
Celem konkursu była popularyzacja twórczości Zbigniewa Herberta, rozwijanie wrażliwości na słowo poetyckie, poszukiwanie literackich wzorców i wartości istotnych w życiu młodego człowieka, kształtowanie kultury żywego słowa, odkrywanie i rozwijanie zdolności artystycznych wśród uczniów, promowanie młodych talentów oraz integracja społeczności ZSHE.
Serdecznie gratulujemy laureatom!

 X KONKURS
HISTORYCZNY

Mikołaj Kopernik - zdjęcie

Mikołaj Kopernik
i
jego czasy

- regulamin konkursu

- wzór zgłoszenia

- wzór protokołu  z eliminacji

Organizujemy

XVII Konkurs
Rachunkowości
XVII Konkurs Rachunkowości  szkół ekonomicznych województwa podlaskiego
szkół
ekonomicznych
województwa
podlaskiego

 

- regulamin konkursu

- lista zgłoszonych

- o konkursie

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.