EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

STYPENDIA DLA UCZNIÓW SZCZEGÓLNIE UZDOLNIONYCH

STYPENDIA DLA UCZNIÓW SZCZEGÓLNIE UZDOLNIONYCH  W ZAKRESIE PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH

Przypominamy, iż na zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w ramach projektu „NAUKA JEST WARTOŚCIĄ - nowoczesna przestrzeń kształcenia zawodowego w ZSHE”, przyznamy 60 najzdolniejszym uczniom ZSHE  stypendia szkolne.

Pomocą stypendialną obejmiemy uczniów wszystkich zwodów, w których kształci szkoła. Stypendium  będzie wypłacane od września 2019 r. przez okres 10 miesięcy w kwocie 1 000 zł miesięcznie.
W trakcie otrzymywania pomocy stypendialnej stypendysta podlegać będzie opiece dydaktycznej wychowawcy klasy, który monitorował będzie realizację jego indywidualnego planu rozwoju edukacyjnego i wspierał  w dalszym osiąganiu jak najlepszych rezultatów. 

Kryteria szczegółowe jakie będą brane pod uwagę przy przyznawaniu stypendium:

  • średnia ocen z przedmiotów zawodowych -   50%
  • osiągniecia w olimpiadach, konkursach, turniejach -  30%
  • frekwencja - 20%

Pomoc stypendialna  ma na celu  zwiększenie motywacji uczniów  ZSHE do wysokiego zaangażowania w proces kształcenia, w tym zawodowego i wsparcie ich rozwoju edukacyjnego.  

Jest jeszcze czas by zadbać o wysoką frekwencję i jak najlepsze oceny. Pamiętajcie też o olimpiadach
i konkursach.

Szczegółowe informacje w Biurze Projektu p.15.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.