EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

Handlowcy szkolą się z marketingu interakcyjnego

 Trenerka przedstawiła młodzieży sposoby pozyskiwania klientów, meotdy budowania relacji z konsumentami, omówiła metody sprzedaży produktów i usług. Przeprowadziła również warsztaty z kreatywnej sprzedaży niekonwencjonalnych produktów. Uczniowie zmagali się z wyzwaniem - jak najlepszej sprzedaży: worka bez dna, różowych okularów, złotej rączki, czy eliksiru prawdy. Szukali nowych rozwiązań, zastosowań, korzyści jakie mógłby otrzymać klient. Trenerka zachęcała również młodzież do poznawania swojej osoby, a także do po pogłębiania wiedzy niezbędnej w pracy z klientem, propagując hasło: „Poznaj. Polub i rozwijaj siebie.+ Czytaj coś spoza lektur”.

Opracowała: Katarzyna Osiekowicz

stat

Odsłon artykułów:
6898776

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.