EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

Handlowcy szkolą się z marketingu interakcyjnego

 Trenerka przedstawiła młodzieży sposoby pozyskiwania klientów, meotdy budowania relacji z konsumentami, omówiła metody sprzedaży produktów i usług. Przeprowadziła również warsztaty z kreatywnej sprzedaży niekonwencjonalnych produktów. Uczniowie zmagali się z wyzwaniem - jak najlepszej sprzedaży: worka bez dna, różowych okularów, złotej rączki, czy eliksiru prawdy. Szukali nowych rozwiązań, zastosowań, korzyści jakie mógłby otrzymać klient. Trenerka zachęcała również młodzież do poznawania swojej osoby, a także do po pogłębiania wiedzy niezbędnej w pracy z klientem, propagując hasło: „Poznaj. Polub i rozwijaj siebie.+ Czytaj coś spoza lektur”.

Opracowała: Katarzyna Osiekowicz

stat

Odsłon artykułów:
4602209