EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Zaplanuj swoją przestrzeń

Celem głównym konkursu jest wyłonienie uczniów klas maturalnych zainteresowanych zagadnieniami planowania przestrzennego i nauk przyrodniczych chcących poszerzać swoje kompetencje w tym zakresie. Ponadto konkurs ma na celu popularyzację wiedzy oraz rozwijanie zainteresowań związanych z problematyką zagospodarowania przestrzennego wśród uczniów szkół średnich.

Laureaci konkursu zostaną przyjęci na studia inżynierskie I stopnia na kierunek Gospodarka Przestrzenna prowadzony na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej z pominięciem procedury kwalifikacyjnej w roku akademickim 2019/2020. Gwarantowane są także atrakcyjne nagrody.

Zaplanuj swoją przestrzeń to konkurs internetowy, o charakterze otwartym i zasięgu ogólnopolskim. Ponadto jest to jedyna tego typu rywalizacja z zakresu wiedzy o gospodarce przestrzennej w Polsce. Konkurs przebiega w trzech następujących po sobie etapach: eliminacje, etap centralny oraz finał konkursu. Eliminacje - etap wstępny zostanie przeprowadzony w dniach 10 grudnia - 2 lutego, a etap centralny oraz finałowy zaplanowano na 21 marca.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są na stronie internetowej oraz na naszym fanpage.

W załączniku znajdą Państwo oficjalne zaproszenie Dziekana Wydziału Geodezji i Kartografi oraz plakat informacyjny o kierunku Gospodark Przestrzenna

Zachęcam do uczestnictwa w konkursie i uprzejmie proszę o rozpropagowanie informacji o konkursie wśród Nauczycieli i Uczniów Państwa szkoły.

Serdecznie zapraszam,

w imieniu komitetu organizacyjnego konkursu Zaplanuj swoją przestrzeń

Marianna Ulanicka

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizujemy

XVII Konkurs
Rachunkowości
XVII Konkurs Rachunkowości  szkół ekonomicznych województwa podlaskiego
szkół
ekonomicznych
województwa
podlaskiego

 

- regulamin konkursu

- lista zgłoszonych

- o konkursie

 X KONKURS
HISTORYCZNY

Mikołaj Kopernik - zdjęcie

Mikołaj Kopernik
i
jego czasy

- regulamin konkursu

- wzór zgłoszenia

- wzór protokołu  z eliminacji

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.