EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

100 pytań w 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości Polski

Weź udział w internetowym konkursie wiedzy z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę i odpowiedz na 100 pytań zamieszczanych od 11 do 20 listopada 2018 r. na stronie https://www.facebook.com/bpciechanow.

Codziennie zadawanych będzie 10 pytań dotyczących ważnych wydarzeń z historii Polski, postaci historycznych oraz polskich symboli narodowych.

Poprawne odpowiedzi, podpisane imieniem i nazwiskiem, wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych prześlij do 25 listopada 2018 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi na stronie internetowej Biblioteki http://www.bpciechanow.edu.pl/ oraz na Facebooku w dniu 28 listopada 2018 r.

Dla laureatów konkursu przewidziane są książki oraz atrakcyjne gadżety.

Szczegóły konkursu zawiera REGULAMIN dostępny na stronie http://www.bpciechanow.edu.pl/

Organizator: Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.