EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Wspomnienia z praktyk hotelarskich 2010

"Niezapomniane przeżycie. Przygoda, która pozwoliła nam na poznanie turystycznych miast Polski oraz zdobycie doświadczeń zawodowych. Miła atmosfera, ciekawi ludzie, możliwość korzystania z dodatkowych usług hotelu, bliskość morza i pięknej plaży sprawia, że pragniemy wrócić do Gdańska jeszcze raz!"

Wiola, Agata, Magda i Edyta – praktykantki w Hotelu DAL w Gdańsku

"Praktyki w Villa Hoff*** w Trzęsaczu to wspaniała przygoda. Poznałyśmy tam wiele interesujących osó,b a co najważniejsze bardzo dużo się nauczyłyśmy. Pracownicy hotelowi byli wobec nas bardzo życzliwi i chętnie dzielili się z nami posiadaną wiedzą i umiejętnościami. Pobyt w Vilii Hoff wspominamy jak udane wakacje. Słońce, plaża, piękne morze Bałtyckie i oczywiście profesjonalna praca?"

Ola i Asia – praktykantki w Villa Hoff w Trzęsaczu

"Hotel Manor na Mazurach jest położony nad bardzo czystym jeziorem Żbik
w spokojnej, malowniczej dzielnicy stolicy Warmii i Mazur - Olsztynie. Mogłyśmy korzystać codziennie ze wszystkich usług dodatkowych hotelu. Poznałyśmy sympatycznych ludzi i szkoliłyśmy obsługę konsumenta obcojęzycznego."

Ela, Gosia, Marzena, Beata,  Ewelina, - praktykantki w Hotelu Manor w Olsztynie