EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Giełda podręczników

Od kilku lat giełda podręczników używanych, zorganizowana i przygotowana przez pracowników biblioteki szkolnej, cieszy się dużą popularnością. W tym roku szkolnym, w dn. 8-10.09.2010 r. zarówno uczniowie, jak i absolwenci, mogli odsprzedać wszystkie niepotrzebne podręczniki i tą samą drogą otrzymać od koleżanek i kolegów starszych klas podręczniki, z których będą korzystać w roku szkolnym 2010/2011. Ta forma sprzedaży to duże ułatwienie dla uczniów, bo po co kupować podręczniki za 100% ceny, skoro od uczniów starszych klas można je nabyć dużo taniej.
Taka forma sprzedaży uczy uczniów, w jaki sposób można wynegocjować najkorzystniejszą dla siebie cenę, dlatego tez z całą pewnością będzie kontynuowana w następnych latach.


Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.