EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Oświadczenie o prowadzeniu monitoringu wizyjnego

Niniejszym informuję, że w Zespole Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku jest uruchomiony całodobowo na terenie korytarzy oraz przed wejściami do budynku szkoły, w  Internacie i na parkingu szkoły monitoring z wykorzystaniem kamer przemysłowych (obejmujących wizję).

Informacje zgromadzone w wyniku działania monitoringu zostają zapisane maksymalnie do 14 dni wstecz i mają na celu wyłącznie zwiększenie bezpieczeństwa osób przebywających na terenie placówki oraz ochronę mienia placówki i nie zostaną wykorzystane w żadnym innym celu.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.