EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Nadal jesteśmy NAJLEPSI W KRAJU ze znajomości przepisów prawa pracy, bhp i legalności zatrudnienia

18 kwietnia 2018r., w Warszawie, najlepsi z najlepszych, zwycięzcy etapów regionalnych z poszczególnych województw spotkali się na etapie centralnym konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”. Z naszej szkoły w konkursie uczestniczyły Ewelina Kostecka (klasa IVa) i Dorota Biełaga (klasa IIIg).

Miło nam poinformować, że uczennica Ewelina Kostecka zajęła II miejsce w V edycji tego ogólnopolskiego konkursu. Tym samym poprawiła wynik naszej szkoły, bowiem w poprzednich dwóch latach inne uczennice naszej szkoły zajmowały III miejsca.

Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy” jest organizowany w szkołach ponadgimnazjalnych uczestniczących w programie edukacyjnym Państwowej Inspekcji Pracy „Kultura bezpieczeństwa”. Ma on na celu popularyzację kultury bezpiecznej pracy oraz wiedzy z zakresu prawa pracy, legalności zatrudnienia i bhp. Liczba szkół i uczniów uczestniczących w konkursie jest z każdym rokiem coraz większa. W tym roku w konkursie wzięło udział ponad 10 tysięcy uczniów, z 381 szkół z całej Polski.

Konkurs organizowany jest przez Okręgowe Inspektoraty Pracy w imieniu Głównego Inspektora Pracy.

Gratulujemy Ewelinie i Dorocie.
Opiekun merytoryczny Aneta Nartowicz

Więcej informacji na stronach:
https://www.pip.gov.pl/pl/wiadomosci/88120,mlodziez-zna-swoje-prawa-w-pracy.html

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.