EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Prawo autorskie w edukacji

Wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej nt. praw autorskich zachęcamy do odwiedzenia strony http://bpkpcen.blogspot.com/p/kwietniowi-antypiraci-ksiazkowi.html. Znajdziecie tutaj informacje, materiały (np. filmy), linki, które pomogą wam zgłębić temat. Scenariusze, konspekty zajęć znajdują się w bibliotece.

Przykłady zagadnień dostępnych na ww. stronie:

  • czym jest utwór?
  • co to jest dozwolony użytek?
  • udostępnianie linków, publikowanie zdjęć
  • dozwolony użytek utworów chronionych
  • Dbaj o Fejs, przewodnik dla młodzieży,
  • Moja przygoda z prawem autorskim,
  • Jak działa prawo autorskie?, Centrum Cyfrowe
  • Na co pozwala dozwolony użytek prywatny?, Centrum Cyfrowe

media o nas

GODZINY PRACY

pn 8.30-17.00

wt 8.30-17.00

śr 8.30-17.30

czw 8.30-18.00

pt 8.30-17.15

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.