EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

 

 

OGÓLNOPOLSKA GRUPA SZKÓŁ ROZWIJAJĄCYCH SIĘ

Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku został przyjęty do grona OGÓLNOPOLSKIEJ GRUPY SZKÓŁ ROZWIJAJĄCYCH SIĘ. Projekt jest objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Pana Tadeusza Truskolaskiego i Posła na Sejm RP Pana Roberta Tyszkiewicza.
Projekt "Matematyka użyteczna w codziennym życiu" przygotowany przez grupę nauczycieli z Komisji Przedmiotów Informatycznych - Beatę Wiśniewską-Lewoc, Katarzynę Wieliczko i Grzegorza Przeździeckiego uzyskał wysoką ocenę ekspertów z Miejskiego Ośrodka Doradztwa Metodycznego w Białymstoku i zagwarantował sukces naszej szkoły.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.