EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

 

 

ZSHE – Szkołą Odkrywców Talentów

Rok szkolny 2010/2011 został ogłoszony przez MEN Rokiem Odkrywania Talentów.
Z radością informujemy, iż nasza placówka, która od lat przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień młodzieży uzyskała tytuł Szkoły Odkrywców Talentów i znalazła się na ogólnopolskiej mapie Szkół Odkrywców Talentów www.roktalentow.men.gov.pl.
Od pani minister Katarzyny Hall otrzymaliśmy wyrazy uznania oraz tablicę pamiątkową. (mb)


Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.