EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Sukces naszych uczennic

 

 

Z radością informujemy, że uczennice: Anna Czerech z kl. IIb, Emilia Dołżyńska z kl. IVb i Ewa Kotiuk z kl. IVb zajęły II miejsce w rozgrywkach wojewódzkich Ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów .

Koordynator Olimpiady: Pani Grażyna Łapina

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.