EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

ZSHE wśród zwycięzców Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

Mam zaszczyt poinformować, że Ośrodek Kariery ZSHE po raz trzeci znalazł się w gronie zwycięzców w ogólnopolskim konkursie na najlepiej zorganizowane działania w ramach IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2017 przebiegającego pod hasłem:Ja na rynku pracy. Moje talenty i moje kompetencje”.

Młodzież naszej szkoły brała udział w wielu przedsięwzięciach mających na celu promowanie świadomego planowania własnej kariery zawodowej.

Inicjatorem OTK jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczpospolitej Polskiej pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej 

Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom i uczestnikom.

Koordynator działań OTK - Grażyna Łapina, szkolny doradca zawodowy

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.