EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Salon Edukacyjny

Salon Szkół Wyższych i Salon Uczelni Zagranicznych Study Abroad zaprasza maturzystów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych  i nauczycieli na spotkania 23-24 lutego br. (piątek i sobota) do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Młodzież zapozna się z ofertą blisko 100 uczelni z całej Polski i z zagranicy. Zapraszamy również do udziału w prezentacjach OKE na temat egzaminu maturalnego oraz w warsztatach pomocnych w systematyzowaniu wiedzy i tworzeniu własnej ścieżki kariery.

Wstęp na Salon jest bezpłatny.

Ramowy program spotkań dla maturzystów jest dostępny na stronie    www.salon.perspektywy.pl

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.