EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Salon Edukacyjny

Salon Szkół Wyższych i Salon Uczelni Zagranicznych Study Abroad zaprasza maturzystów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych  i nauczycieli na spotkania 23-24 lutego br. (piątek i sobota) do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Młodzież zapozna się z ofertą blisko 100 uczelni z całej Polski i z zagranicy. Zapraszamy również do udziału w prezentacjach OKE na temat egzaminu maturalnego oraz w warsztatach pomocnych w systematyzowaniu wiedzy i tworzeniu własnej ścieżki kariery.

Wstęp na Salon jest bezpłatny.

Ramowy program spotkań dla maturzystów jest dostępny na stronie    www.salon.perspektywy.pl

media o nas

ośrodek karierykoło hotelarsko-turystyczne133 Szkolna Grupa Amnesty Internationalkumunoque