EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

 

 

Ogólnopolski Ranking Techników 2011

Nasza szkoła odniosła sukces w prestiżowym Ogólnopolskim Rankingu Techników dziennika Rzeczpospolita i miesięcznika Perspektywy. Zajęliśmy 42 miejsce w kraju. Pod uwagę były brane w wyniki matur, olimpiad i ocena środowiska akademickiego. Z tej okazji otrzymaliśmy gratulacje Wojewody Podlaskiego Macieja Żywno i Podlaskiego Kuratora Oświaty Jerzego Kiszkiela.


Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.