EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Dni Otwarte 2023

ZSHE LAUREATEM VIII OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA KARIERY

ZSHE znalazł się po raz kolejny w gronie zwycięzców - laureatów w konkursie na najciekawsze działania realizowane w ramach VIII Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery przez Ośrodek Kariery ZSHE pod hasłem: „Bądź autorem swojej kariery”.

Młodzież naszej szkoły brała udział w wielu przedsięwzięciach mających na celu promowanie świadomego planowania własnej  kariery zawodowej.

Sukces jest tym większy, iż konkurowaliśmy z instytucjami z całej Polski, a jurorami konkursu byli wybitni specjaliści z zakresu doradztwa zawodowego.

Ogólnopolski Tydzień Kariery to coroczna akcja Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej mająca na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw, działań oraz kreatywności na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego.

Przedsięwzięcie uzyskało honorowe patronaty: Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Szkolnym koordynatorem OTK była Pani Grażyna Łapina – szkolny doradca zawodowy ZSHE.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.