EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

 

 

Pod skrzydłami anioła

7 grudnia 2010 r. wyłoniono zwycięzce III edycji międzyszkolnego miejskiego konkursu plastycznego pt. „Pod szkrzydłami anioła”. Konkursowi patronował Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Edward Ozorowski Metropolita Białostocki, Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Jakub Ordynariusz Prawosławnej Diecezji Białostockiej i Gdańskiej oraz Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski.
Z przyjemnością informujemy, iż na najwyższym podium stanęła uczennica naszej szkoły Karolina Sowińska z klasy II a. Pod opieką Pani Iwony Saniukowicz wykonała ona formę plastyczną nawiązującą do tematyki konkursu. Inspiracją dla Karoliny była siła miłości, która potrafi przełamywać nawet największe trudności i przeszkody.
Gratulujemy i dziękujemy za twórcze myśli i działania, które pozwalają nam pamiętać o tym co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze.


Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.