EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Proszę państwa oto miś… - podsumowanie

Szansę na nagrodę mają ci, którzy biorą udział w konkursowych zabawach… Tym razem los uśmiechnął się do Edyty Chociej i Klaudii Nikołajuk z kl. Ia. Klaudia już „zwiedza” Londyn z Paddingtonem (tj. z książką „Londyn z Paddingtonem” M. Bonda), a Edyta delektuje się ciasteczkami!

Cieszymy się, że w zabawie „Proszę państwa oto miś…” wzięli udział nie tylko uczniowie, ale i … Sprawdźcie sami… Dziękujemy!

media o nas

GODZINY PRACY

pn 8.30-17.00

wt 8.30-17.00

śr 8.30-17.30

czw 8.30-18.00

pt 8.30-17.15

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.