EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

 

 

Stypendia Prezesa Rady Ministrów

16 listopada 2010 r. w Filharmonii Białostockiej odbyło się wręczenia dyplomów Stypendium Prezesa Rady Ministrów. W uroczystości prowadzonej przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku wzięły udział dwie uczennice Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku. Joanna Zalewska i Urszula Wojciechowska znalazły się wśród najlepszych uczniów szkół województwa podlaskiego. Dziewczęta, jesteśmy z Was dumni i GRATULUJEMY sukcesu!


Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.