EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

 

 

Gala IMPULS

Celem działania SKP jest umożliwienie nauczycielom i uczniom realizacji jak najszerszego zakresu działań związanych z edukacją ekonomiczną.  Uczestnictwo w Klubie pozwala na korzystanie z materiałów dydaktycznych oraz na organizację inicjatyw edukacyjnych we współpracy z Radą Programową Klubu działającą przy Narodowym Banku Polskim. Działania podejmowane przez SKP  przyczyniają się do  kształtowania przedsiębiorczych postaw wśród uczniów, umożliwiają  uczniom udział w ogólnopolskich projektach edukacyjnych z zakresu ekonomii, finansów i przedsiębiorczości oraz  pogłębianie wiedzy ekonomicznej uczniów.

W ostatnim roku szkolnym w ZSHE w ramach SKP zrealizowano następujące działania:

KONKURSY I OLIMPIADY
Konkurs Ja Titan
Konkurs "A co Ty wiesz o euro?"
Konkurs na pracę pisemną oraz slogan  promujący płatności bezgotówkowe
Olimpiada Wiedzy o Finansach
Konkurs Nasz Szkolny Klub Przedsiębiorczości w obiektywie
Konkurs na najlepszy fotoreportaż z Dnia Przedsiębiorczości
Olimpiada Przedsiębiorczości
Konkurs na scenariusz filmu animowanego

PROJEKTY  I PROGRAMY
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości
Projekt własny
Ekonomia w szkole

Raz w roku odbywa się uroczysta Gala Klubu, która jest  okazją do podsumowania całorocznej pracy Szkolnych  Klubów  Przedsiębiorczości. Podczas niej  wybierany jest Najbardziej Przedsiębiorczy Nauczyciel Roku, najlepszy zespół uczniowski tworzący Szkolny Klub Przedsiębiorczości, a także najlepsza Szkoła Przedsiębiorczości. Wręczane są dyplomy, statuetki i nagrody dla najlepszych nauczycieli, nagrody dla najlepszych SKP i szkół.

W dniu 5 listopada 2010 roku w Warszawie odbyła się GALA 2010. Nauczycielki Zespółu Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku:  Grażyna Łapina, Jolanta Korolczuk, Wioletta Wilda i Beata Wiśniewska-Lewoc uzyskały tytuł  Najlepszego  Nauczyciela Przedsiębiorczości 2010 w województwie podlaskim. W uroczystości wzięły udział panie: Dyrektor Alina Kuptel, Jolanta Korolczuk i Wioletta Wilda.
Dyplomy i nagrody wręczał  Prezes NBP Marek Belka oraz Dyrektor Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości Zbigniew Modrzewski.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.