EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Konkurs o index WIPB

To nie jest zwykła klasówka. To nie jest tylko kolejny konkurs. To jest niezwykła okazja by zmierzyć się z własnymi umiejętnościami, słabościami i emocjami. Zapowiada się pasjonująca rywalizacja!  

Szczegóły i rejestracja na bti.pb.edu.pl

Głównym organizatorem konkursu jest Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej.

Uczestników, kibiców, rodziny i przyjaciół zapraszamy także na prezentacje firm organizujących BTI 2017 - 29 listopada, hol przed aulą B na WI PB, od 10:30 do 14:30. Unikalne spotkanie z 9 najlepszymi firmami w jednym czasie i w jednym miejscu. Przyjdź, porozmawiaj, zapoznaj się z rynkiem pracy w naszym regionie!

Serdecznie zapraszamy,

Organizatorzy BTI 2017

Organizujemy

XVII Konkurs
Rachunkowości
XVII Konkurs Rachunkowości  szkół ekonomicznych województwa podlaskiego
szkół
ekonomicznych
województwa
podlaskiego

 

- regulamin konkursu

- lista zgłoszonych

- o konkursie

 X KONKURS
HISTORYCZNY

Mikołaj Kopernik - zdjęcie

Mikołaj Kopernik
i
jego czasy

- regulamin konkursu

- wzór zgłoszenia

- wzór protokołu  z eliminacji

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.