EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Wiersz Leopolda nagrodzony!

Nagroda w konkursie miesięcznika „Cogito” - najnowsza powieść Anny Łaciny „Zadzwoń, kocham cię” – znalazła swojego właściciela. Jest nim Leopold Drewnowski z kl. IIIc, który wysłał na konkurs Miłość to…, swój wiersz.

Cieszymy się, że Leopold ujawnił swoją poetycką duszę, wyjął wiersz z szuflady, podzielił się pięknym słowem ze światem…

MIŁOŚĆ 
To powiedzieć łatwo 
Czynem rzecz trudna 
I bardzo łagodna.
Choć jej nie widzę 
To czuję ją i wchodzę 
W jej źródła.
Ona nie schudła,
Wydobrzała, wręcz wszakże 
Doświadczyć jej pragnę
Zapytam dosadnie...
Czy ona też pragnie?

media o nas

GODZINY PRACY

pn 8.30-17.00

wt 8.30-17.00

śr 8.30-17.30

czw 8.30-18.00

pt 8.30-17.15

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.