EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Jeśli masz ciekawy, innowacyjny pomysł – pomożemy Ci go zrealizować!

Projekt badawczo-wdrożeniowy obejmuje 4 kategorie:

POMOC DYDAKTYCZNA - stanowi model fizyczny lub cyfrowy wykonania urządzenia, zjawiska fizycznego: prototyp maszyny lub jej podzespołu, schemat procesów technicznych lub technologicznych, film naukowy (dydaktyczny) przydatny w danej szkole lub zespole szkół w procesie nauczania.

POMYSŁ EKOLOGICZNY – opracowanie o charakterze badawczym i poświęcone problemom z zakresu ochrony środowiska naturalnego. Tematyka prac powinna dotyczyć zagadnień związanych z przyrodą, medycyną, geografią, geologią, materiałoznawstwem oraz technikiem skutecznej ochrony środowiska,

POMYSŁ TECHNICZNY – prace, w których wprowadzono istotne zmiany w stosunku do aktualnie istniejących rozwiązań technicznych, w użytkowanych do tej pory urządzeniach, maszynach, wyrobach oraz sposobach wytwarzania. Zaproponowane przez uczniów rozwiązania powinny wnosić oryginalne zmiany do stanu techniki m.in. poprzez zwiększenie użyteczności wyrobu, wzrostu wydajności pracy, pełniejszego wykorzystywania środków produkcji

USPRAWNIENIA SOFTWEROWO-TECHNICZNE - ciekawe użyteczne pomysły dotyczące programów komputerowych, aplikacji, które w ścisłym powiazaniu z urządzeniami technicznymi nadają się do praktycznego wykorzystania w szkole, małym lub średnim przedsiębiorstwie, bądź na uczelni.

 

Najciekawsze pomysły otrzymają grant na realizację projektu wdrożeniowego w wysokości 5 tyś. zł. Projekt będzie przygotowywany pod nadzorem opiekuna naukowego w formie koła naukowego w wymiarze 30 godzin.

Realizacja projektów będzie oparta na ścisłej współpracy z uczelniami wyższymi oraz firmami funkcjonującymi na terenie BOF.

Termin zgłoszenia projektów: 30 października 2017 r.

Szczegóły dotyczące realizacji projektów badawczo-wdrożeniowych znajdują się na stronie http://www.bfkk.pl/strona_glowna/projektbw.html

 Osoba do kontaktu: Małgorzata Wenclik, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizujemy

XVII Konkurs
Rachunkowości
XVII Konkurs Rachunkowości  szkół ekonomicznych województwa podlaskiego
szkół
ekonomicznych
województwa
podlaskiego

 

- regulamin konkursu

- lista zgłoszonych

- o konkursie

 X KONKURS
HISTORYCZNY

Mikołaj Kopernik - zdjęcie

Mikołaj Kopernik
i
jego czasy

- regulamin konkursu

- wzór zgłoszenia

- wzór protokołu  z eliminacji

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.