„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

KONKURS KNOW AMERICA 2018

To już 15. edycja tego wspaniałego konkursu. Rejestracja uczestników konkursu odbywa się na stronie konkursu - www.knowamerica.pl - do 6 listopada 2017 r.  Konkurs składa się z trzech etapów.

Wśród głównych nagród znajdują się trzy indeksy na studia I stopnia w Ośrodku Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego (jedynym dodatkowym warunkiem jest zdana matura z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym z wynikiem minimum 50%, aby można było przyjąć, że dana osoba poradzi sobie ze studiami w języku angielskim). Kolejną nagrodą jest miesięczny staż w Amerykańskiej Izbie Handlowej w Warszawie. Stażysta dostanie też nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł na dofinansowanie kosztów utrzymania w Warszawie. Wszyscy laureaci otrzymają dyplomy oraz książki. Więcej informacji na temat nagród Fundacja opublikuje w grudniu 2017 r.

Wszyscy uczestnicy konkursu będą mogli jednocześnie wziąć udział w rekrutacji do nowego programu edukacyjnego. Civic Up! Academy to przedsięwzięcie, które Ambasada Stanów Zjednoczonych w Polsce przygotowuje we współpracy z Fundacją Wspomagania Wsi i z Centrum Edukacji Obywatelskiej. Uczestnicy „I Know America”, którzy zakwalifikują się do programu wezmą udział w tygodniowej szkole letniej poświęconej zagadnieniu obywatelskości w ujęciu polskim i amerykańskim. Civic Up! Academy odbędzie się w pierwszym tygodniu wakacji 2018 r. w Warszawie.

Szczegóły już wkrótce pojawią się na stronie konkusu!  www.knowamerica.pl

Organizujemy

XVII Konkurs
Rachunkowości

szkół
ekonomicznych
województwa
podlaskiego

 

- regulamin konkursu

- lista zgłoszonych

- o konkursie

 VII Konkurs Historyczny

Mikołaj Kopernik
i
jego czasy

- regulamin konkursu

- wzór zgłoszenia

- wzór protokołu  z eliminacji