EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Stypendia za wyniki w nauce, osiągnięcia artystyczne i innowacyjną myśl techniczną odebrane

W środę 20.09.2017 roku Prezydent Miasta Białegostoku przyznał stypendia za wyniki w nauce, osiągnięcia artystyczne oraz innowacyjną myśl techniczną. Wśród wyróżnionych znaleźli się również nasi uczniowie. Wojciech Giedrewicz uczeń klasy IVA odebrał stypendium za wyniki w nauce, Paulina Hryszko została wyróżniona za osiągnięcia artystyczne, zaś Oksana Charkiewicz, Izabela Klimowicz, Urszula Radziewicz, Natalia Mieleszko oraz Leopold Drewnowski otrzymali stypendia za innowacyjną myśl techniczną. Nietuzinkowe pomysły i prototypy produktów, takie jak E-dinner (elektroniczny system rejestracji wydawania obiadów), Eko buty (z wymienialną podeszwą i świecącymi sznurówkami o zmierzchu) oraz Gra karciana „Oznakowanie towarów” zostały zauważone przez Kapitułę i nagrodzone.

 Gratulujemy !