EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Szkoła zawodowa najwyższej jakości!

 

Z przyjemnością informujemy, iż projekt  „ZSHE swoim uczniom na rzecz konkurencyjności podlaskiej gospodarki” którego celem jest podniesienie kompetencji zawodowych uczniów ZSHE zwiększających ich szanse na regionalnym rynku pracy poprzez realizację staży zawodowych u pracodawców w latach 2016-2018 został uznany za dobrą praktykę w konkursie „Szkoła zawodowa najwyższej jakości”.

Do konkursu zgłoszono 104 projekty a patronat honorowy nad konkursem sprawował Minister Edukacji Narodowej.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.