EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Dni Otwarte 2023

Ekonomik wśród najlepszych


20 lutego 2017 r. w Urzędzie Marszałkowskim odbyła się uroczystość, podczas której wyróżniono najlepsze szkoły województwa podlaskiego. Wśród nagrodzonych – nasza szkoła!

- Chcieliśmy uhonorować szkoły, które w województwie podlaskim mają najlepsze wyniki w różnych rankingach, ale też najlepsze wyniki w różnych olimpiadach. Są to szkoły najbardziej aktywne - powiedział Jerzy Leszczyński, marszałek województwa podlaskiego.

Nagrodę osobiście odebrał dyrektor szkoły Wojciech Janowicz.

 fotografia: Wrota Podlasia

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.