EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Staże rozpoczęte!

Ferie już za nami. Dla niektórych był to czas odpoczynku i relaksu, jednak część uczniów naszej szkoły w tym czasie rozpoczęła staż zawodowy w ramach projektu „ZSHE swoim uczniom na rzecz konkurencyjności podlaskiej gospodarki”. Młodzież z kl. II, III i IV kształcąca się w zawodach technik ekonomista, technik handlowiec i technik hotelarstwa, zdobywa nowe kompetencje i umiejętności zawodowe w trakcie staży odbywających się u regionalnych pracodawców. Staże realizowane są w hotelach, biurach rachunkowych, firmach produkcyjnych, usługowych i handlowych.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.