„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Staże rozpoczęte!

Ferie już za nami. Dla niektórych był to czas odpoczynku i relaksu, jednak część uczniów naszej szkoły w tym czasie rozpoczęła staż zawodowy w ramach projektu „ZSHE swoim uczniom na rzecz konkurencyjności podlaskiej gospodarki”. Młodzież z kl. II, III i IV kształcąca się w zawodach technik ekonomista, technik handlowiec i technik hotelarstwa, zdobywa nowe kompetencje i umiejętności zawodowe w trakcie staży odbywających się u regionalnych pracodawców. Staże realizowane są w hotelach, biurach rachunkowych, firmach produkcyjnych, usługowych i handlowych.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!